Kardigan (tehotenstvo, nosenie detí, bežné použitie) Afroditi Kengurka/ antracit

Kardigan (tehotenstvo, nosenie detí, bežné použitie) Afroditi Kengurka/ antracit

AKCIA NOVINKA

Antracit. Štýl, elegancia, jedinečnosť a praktické využitie na bežné nosenie, tehotenstvo, či nosenie detí - to všetko kardigan z dielne zn. AK (Afroditi Kengurka). Jedinečný dizajn predstavený na Vianočnom trhu 2016 v Bratislave je dnes vo finálnej podobe. Milujem originalitu a týmto kúskom sa to naozaj podarilo.

99 €

Výrobca: Afroditi Kengurka

Štýl, elegancia, jedinečnosť a praktické využitie na bežné nosenie, tehotenstvo, či nosenie detí - to všetko kardigan z dielne zn. AK (Afroditi Kengurka). Jedinečný dizajn predstavený na Vianočnom trhu 2016 v Bratislave je dnes vo finálnej podobe. Milujem originalitu a týmto kúskom sa to naozaj podarilo.

Veľmi štýlový a zároveň pohodlný, pretože značka AK nesie v sebe posolstvo #skutočnépohodlie pri všetkých jej produktoch.

Páči sa vám? Je to doslova módny kúsok, ktorý jednoducho musíte mať! Mňa zastavujú priateľky v meste s otázkou: "Waw, kde ho zoženiem?",,, a ja odpoviem: "No predsa u mňa na Kengurke z dielne AK".

Výrobca: Afroditi Kengurka
Zloženie: 40%CO + 56%PES + 4%EL
Údržba: pranie na 30 stupňov

Pozor: farba a prevedenie podľa aktuálnej ponuky - prosím dotaz do mailu info@kengurka.sk, univerzálna veľkosť.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info