Ochranná zateplovacia kapsa Angel wings na nosenie detí/ hnedá

Ochranná zateplovacia kapsa Angel wings na nosenie detí/ hnedá

NOVINKA

Hnedá. Ochranné kapsy chránia nosené dieťatko pred zimou a vetrom. Možnosť použitia na všetky druhy šatiek a nosičov. Sú vhodné na nosenie vpredu aj na chrbte. Na telo nosiča sa upevňuje pomocou popruhov a pútok.

68 €

Výrobca: Angel wings

Kapsa sa viaže na telo pomocou popruhov, ktoré môžete krížiť cez chrbát a jednoducho v páse, ktorý celú kapsu uťahuje okolo tela a ona tak nevytvára nevzhľadný balón. Nožičky dieťaťa sú naviac v teple a bezpečne u vášho tela, pretože zospodu kapsy je fleecová vrstva, do ktorej sa nôžky schovajú.

Tento systém má veľkú výhodu v tom, že pokiaľ sa oteplí alebo sa vašie dieťa akurát nenesie, môžete si kapsu zrolovať a utiahnuť ako "ladvinku", ktorá vám nijako neprekáža.

Kapsa je ušitá zo softshellu, jej vnútorná vrstva má úžasne jemný chĺpok. Dovnútra sa dá pripnúť na patentky dečka z 2 vrstiev wellsoftu - ako naozaj zimná varianta (dečka je súčasťou balenia).

Spodok kapsy sa dá pomocou patentov nadstaviť do dvoch dĺžok, podľa veľkosti dieťaťa.

Pod límcom je po celej šírke sťahovanie a vnútri je schovaná ľahunká nepremokavá kapucka pre dieťa.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info