Kontaktní rodičovství - Wiliam Sears, Martha Sears

Kontaktní rodičovství - Wiliam Sears, Martha Sears

NOVINKA

Kontaktné rodičovstvo alebo vzťahová výchova je výchovná metóda, ktorá vracia deti do náručí (a postelí) rodičov, pomáha mamičkám nájsť cestu k vlastnému materstvu a zvládnuť s otvorenou mysľou dnešný pretechnizovaný svet monitorov dychu, elektronických pestúnok a počítania hodín medzi kojením.

13 €

Kontaktné rodičovstvo alebo vzťahová výchova je výchovná metóda, ktorá vracia deti do náručí (a postelí) rodičov, pomáha mamičkám nájsť cestu k vlastnému materstvu a zvládnuť s otvorenou mysľou dnešný pretechnizovaný svet monitorov dychu, elektronických pestúnok a počítania hodín medzi kojením. Rodičia v tejto knihe nájdu podporu pre svoj intuitívny prístup k výchove, ktorý býva často kritizovaný generáciou našich matiek a starých matiek.

Manželia Searsovci, pediater a zdravotná sestra, ktorí sami vychovali deväť detí, napísali množstvo kníh, v ktorých rodičia nájdu množstvo rád a informácií o zdraví a výchove detí. Kontaktné rodičovstvo je prvá kniha, ktorá od týchto autorov vychádza v češtine.

290 str., viaz., 14 x 20,5 cm, čeština, ISBN 978-80-257-0597-1

Autori: Wiliam Sears, Martha Sears

Vydavateľstvo: Argo

Naše hodnotenie: Kengurka je eshop so srdcom podporujúci empatické kontaktné vzťahové rodičovstvo, ktoré je popísané aj v tejto knihe. Krásne vzťahy sú dôležitejšie ako materiálne veci. Alebo ešte inak naše heslo: "Kontaktom ku vzťahu".

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info