Šatka DIVA MILANO na nosenie detí/ vzor Diva Milano: Rose with Linen and Silk: Eclipse

Šatka DIVA MILANO na nosenie detí/ vzor Diva Milano: Rose with Linen and Silk: Eclipse

NOVINKA

Rose Eclipse. Šatky Diva Milano predstavujú vrchol luxusu a jemnej elegancie a to vďaka najkvalitnejšej egyptskej bavlne, kvalitnému spracovaniu s dlhoročnou tradíciou výroby textílií pre renomované talianske značky a tiež vďaka prepracovanému dizajnu.

192 €

Výrobca: Diva Milano

Diva Milano Rose with Linen and Silk: Eclipse

Šatky Diva Milano predstavujú vrchol luxusu a jemnej elegancie a to vďaka najkvalitnejšej egyptskej bavlne, kvalitnému spracovaniu s dlhoročnou tradíciou výroby textílií pre renomované talianske značky a tiež vďaka prepracovanému dizajnu.

Šatky diva Milano sa vyrábajú v Taliansku. Vďaka kvalitnej egyptskej bavlne sú šatky jemné a poddajné a zároveň dostatočne nosné, aby poskytli dostatočnú oporu vám aj dieťatku. Ľan dodá šatke nosnosť a výborne odvádza pot, hodváb patričný lesk, vaša šatka tak bude výnimočná a krásna.

Diva Milano Rose with Linen and Silk: Eclipse, jeden z modelov z novej kolekcie jeseň/zima 2014 v zložení bavlna, ľan a prírodný hodváb. Krásna šedohnedá modrá farba.

Šatky majú dvojité zapodšité lemy, zošikmené konce, aby sa vám šatka ľahko viazala.

Pri správnej starostlivosti vám šatky z egyptskej bavlny vydržia i niekoľko desiatok rokov.

Gramáž: 310 g/m²

Materiál: 52% egyptská bavlna, 30% ľan, 18% prírodný hodváb

Výrobca: Diva Milano UK, vyrobené v Taliansku

Dostupnosť: v rámci hromadnej objednávky

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info