Šatka OSCHA na nosenie detí/ vzor Liberty Maya Baby Wrap

Šatka OSCHA na nosenie detí/ vzor Liberty Maya Baby Wrap

AKCIA NOVINKA

Surya Toltec Baby Wrap. Šatky Oscha uzreli svetlo sveta na jar v roku 2011. Sú to veľmi luxusné šatky s vynikajúcimi referenciami. Jedná sa o univerzálne nosené a veľmi pohodlné šatky, ktoré vám pri správnej údržbe vydržia aj pre ďalšie generácie. Exkluzívne na Slovensku vám prinášame túto značku ako prvý na Slovensku!

139 €

Výrobca: Oscha

Šatky Oscha pochádzajú zo Škótska a Kengurka dostala špeciálnu výnimku na eshopový predaj tejto exkluzívnej značky. Veľmi si to vážime a veríme, že aj naši zákazníci. Látka sa tká vo Veľkej Británii a v Írsku a strihá a šije sa potom v malých lokálnych šicích dielňach v Škótsku. Za značkou Oscha stojí rodinná firma. Hlavnou ideou bolo vytvoriť luxusné šatky z tých najkvalitenejších materiálov s originálnym dizajnom a hlavne príjemné na dotky a čo najpohodlnejšie pre nosenie bábätiek a detí od narodení až po batoľatá.

Šatky Oscha uzreli svetlo sveta na jar v roku 2011. Sú to veľmi luxusné šatky s vynikajúcimi referenciami. Jedná sa o univerzálne nosené a veľmi pohodlné šatky, ktoré vám pri správnej údržbe vydržia aj pre ďalšie generácie. Exkluzívne na Slovensku vám prinášame túto značku ako prvý na Slovensku!

Oscha majú všetko, čo správna šatka má mať- klasicky skosené konce šatky pre jednoduchšie viazanie uzla a elegantnejší vzhľad. Stred šatky je označený stredovou značkou.

Zloženie: 40% vlna, 60% bavlna

Gramáž: stredná/tenká šatka

Údržba: dodržujte prosím pracie symboly na šatke

Bavlnené a ľanové šatky výrobca doporučuje prať na 30 stupňov. Nebieliť, aby sa vlákna neničili. Životnosť textilných vlákien tiež znižuje používanie aviváží, preto sa nedoporučuje aviváž pri praní pridávať. Doporučuje sa žehlenie na strednom stupni, žehlenie zamedzí tvorbe skladov stále na rovnakých miestach.

Šatky s prímesou hodvábu, vlny a bambusu sa doporučujú práť ručne, žehliť len na najnižšom stupni. Vlna by sa mala sušiť voľne rozložená a hodváb nesušiť na priamom slnku (nedoporučujeme ani ostatné materiály).

Vyrobené v Škótsku, VB, EU.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info