DidyTai/ mei tai od Didymosna nosenie/ vzor Iris

DidyTai/ mei tai od Didymosna nosenie/ vzor Iris

Iris. DidyTai je veľmi jednoduché nosítko. Poskytuje dostatočnú oporu i novorodencovi, preto je vhodné od narodenia. Umožňuje nosenie na bruchu, na chrbte, ale aj na boku. Je pohodlné ako šatka.

128 €

Výrobca: Didymos

DidyTai je veľmi jednoducho použiteľné nosítko. Je ušité zo štvorcového kusu látky, v rohoch so 4 popruhmi. Nemá žiadne gombičky, spony, ani suché zipsy, ktoré by sa mohli opotrebovať, tlačiť alebo pri otváraní zobudiť dieťa.

Horné popruhy sú široké a v mieste našitia na štvorcový kus šatky nariasené. Vďaka tomu sa Vám krásne roztiahnu na ramenách a rovnomerne rozkladajú váhu dieťaťa. Spodné popruhy drží DidyTai pohromade a poskytujú dostatočnú oporu.

Nožičky dieťaťa musia byť počas nosenia vo fyziologickej abdukčno-flekčnej polohe, aby sa kĺbiky dieťaťa správne vyvíjali.

A práve túto polohu DidyTai optimálne zaistťuje.

U nosítka DidyTai môžete šnúrkou pod zadočkom ľahko upraviť šírku medzi nožičkami dieťaťa a nosítko tak presne prispôsobiť veku a vývoju dieťaťa. DidyTai môžete používať od narodenia dieťaťa až do doby, kedy už radšej behá samo.

Spočiatku budete chcieť nosiť dieťa na bruchu. DidyTai je ale možné používať i pre nosenie na chrbte a dokonca i na boku.

Vlastnosti nosítka DidyTai

Diagonálne elastická látka tkaná špeciálne pre nosenie detí zaisťuje anatomicky správnu abdukčno-flekčnú polohu nožičiek. Umožňuje rôzne spôsoby nosenia od narodenia cca do 2 rokov (do konfekčnej veľkosti 98). Nosítko DidyTai je ľahko a jednoducho použiteľné, skladné, z čistej certifikovanej biobavlny (kbA Qualität), zaručene bez škodlivých látok, nezávadné farbivá, odolné s dlhou životnosťou, pranie v práčke.

Vyrobené v Nemecku.

Materál: 200 g/m².

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info