Vankúš na dojčenie ALINKA dizajn/ zelený s ovečkami

Vankúš na dojčenie ALINKA dizajn/ zelený s ovečkami

Zelený s ovečkami. Vankúš na dojčenie je ako taký vynikajúcim pomocníkom pre maminky - či už počas tehotenstva ho oceníte, ak potrebujete nájsť vhodnú polohu pri sedení či spaní na boku, ale aj pri dojčení poskytuje úľavu rukám, čo určite oceníte. Šnúročky na konci vankúša sa dajú zviazať dokopy. Handmade z dielne Alinka dizajn.

25,90 €

27,60 € Zľava 6.2%

Výrobca: Alinka dizajn

Vankúš na dojčenie je ako taký vynikajúcim pomocníkom pre maminky - či už počas tehotenstva ho oceníte, ak potrebujete nájsť vhodnú polohu pri sedení či spaní na boku, ale aj pri kojení poskytuje úľavu rukám, čo určite oceníte. Šnúročky na konci vankúša môžete zviazať dokopy a do "kolísky" môžete položiť svoje bábätko.

Tento vankúš je plnený polystyrénovými guličkami, takže si zachováva aj po opraní svoj tvar, môžete si ho ľubovoľne tvarovať presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

Vankúš na dojčenie pozostáva z vrchného poťahu zo 100 % bavlny, ktorý je možné jednoducho zvliecť a vyprať. Zapínanie je na zips. Vnútro vankúša tvoria pmaličké olystyrénové guľôčky uzavreté v jednofarebnom poťahu, tiež zo 100 % bavlny, s uzatváraním na zips. Guľôčky je teda veľmi jednoduché podľa potreby odobrať, alebo naopak - doplniť.

Naše guličky majú test nezávadnosti z akreditovanej slovenskej skúšobne!

Vankúš má tvar veľkej podkovy, je úzky a dlhý, výška vankúša je 70 cm, šírka 60 cm. Vďaka týmto rozmerom sa dá poľahky obtočiť okolo tela a je možné vytvoriť pohodlnú polohu na relaxáciu alebo dojčenie dieťaťa. Po zaťažení náplň „nezľahne" ale pevne drží tvar (na rozdiel od molitanových alebo polyesterových náplní).

Veľkosť: 60*70cm, nedá sa rozložiť do tvaru valca

Dostupnosť: skladom

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info