Tehotenská vložka Angel wings/ fleece mikina na nosenie

Tehotenská vložka Angel wings/ fleece mikina na nosenie

Tehotenská vložka vhodná do fleece mikín ako rozšírenie, kedy sa už rastúce tehotenské bruško pod klasickú bundu nevojde.

12 €

Výrobca: Angel wings

Vkladací diel pre tehotné mamičky je vhodný na posledné 3–4 mesiace tehotenstva ako rozšírenie, keď sa už bruško pod "normálnu" bundu nezmestí.

Farba a materiál vkladacieho dielu pre tehotné maminy sú rovnaké s farbou a materiálom flísovej mikiny.

Flis je počesaná pletenina zo syntetických vláken, ktorá bola vytvorená ako lacnejšia náhrada odevných textilií z prírodných vláken, z ktorých sú vyrábané odevy s vysokými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Klasickým príkladom sú vlnené výrobky. Tieto materiály však patria do najvyšších cenových skupín. Aj napriek dokonalej finálnej úprave je veľkou nevýhodou vlnených výrobkov náročnosť údržby. Tu dostávajú priestor výrobky zo syntetických vláken. Ich údržba je ľahká a životnosť veľmi dlhá. Syntetické počesané pleteniny – flís – si na trhu získlali svoju stálu pozíciu práve kôli svojim tepelno-izolačným vlastnostiam, ľahkou údržbou a nízkou hmosnosťou konečných výrobkov.

Flísové mikiny sú navrhnuté tak, aby pasovali pod rovnakú veľkosť softeshelovej bundy.

Údržba: pranie 40 stupňov ako mikina

Farbu fleecu prosím do poznámky.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info