Kampaňové tričko #nesiahajtenamna/ dámske

Kampaňové tričko  #nesiahajtenamna/ dámske

NOVINKA

#NESIAHAJTENAMNA. Kampaňové tričko na podporu iniciatívy "Do školy bez podmienok" zamerané na dobrovoľnosť vakcinácie bez podmienok.

15,50 €

Výrobca: Kengurka

Záväzná predobjednávka tričiek na podporu kampane #SKOLYBEZPODMIENOK so zameraním na dobrovoľnosť vakcinácie bez podmienok #NESIAHAJTENAMNA!

Kampaň poukazuje na závažné diskriminačné skutočnosti, ktoré sa dejú počas návratu detí do škôl. Reagujeme tiež na pripravovaný septembrový nátlak, ktorý bude veľmi nepríjemný. Taktiež na porušovanie Dohovoru o právach dieťaťa a iných medzinárodných dohovorov. Právo na vzdelanie má každé dieťa bez akejkoľvek diskriminácie a podmienok.

Dostupné od veľkosti S až XXL.

Základ trička: zn. MALFINI BASIC 134 biela: https://www.malfini.com/cz/sk/product/basic-134?color=09 a zn. MALFINI V NECK UNI 102 biela: https://www.malfini.com/cz/sk/product/v-neck-102?color=04.

Tričko je vhodné pre deti, dospelých, pre odvážnych teenegerov do školy, pre rodičov do práce. Imunita a starostlivosť o zdravie je naše bezpečie. Motívy 1-6 si vyberiete vo variante produktu.

Pranie: 30 stupňov, prevrátené.

Upozornenie: Na fotke očíslované varianty produktu.

Dodanie: Na objednávku, po predobjednaní určitého počtu budú vaše tričká vyrobené a dodané.

Do toho! Kúpou tohto trička podporujete projekt, naše aktivity a práva detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info