Merino body - tričko Manymonths 2019/ vzor CranberryNectar

Merino body - tričko Manymonths 2019/ vzor CranberryNectar

AKCIA NOVINKA

CranberryNectar. Body/tričko z merinovlny, ktoré rastie s Vašim dieťaťom. Prirodzene termoregulačné, vhodné na nosenie a tiež látkovanie, či bezplienkovanie.

39,95 €

41,95 € Zľava 4.8%

Výrobca: Manymonths

Body/tričko z merinovlny, ktoré rastie s Vašim dieťaťom. U väčších detí odopnutím spodnej časti získate tričko. Patentky sú ručne prišité a keď ich už nebudete potrebovať, ľahko ich odpárate.

Navrhnuté s ohľadom na nosenie látkových plienok - spodný diel je dostatočne priestorný aj na objemnejšiu plienku. Rastie s dieťaťom (rukávy sa dajú vyhrnúť) a lodičkový výstrih uľahčuje obliekanie.

Vyrobené zo 100% merino vlny. Prať na 30° C, doporučujeme prostriedky na vlnu. Po praní nechať voľne vysušiť, nedoporučujeme sušičku ani radiátor.

Merino vlna je veľmi jemná, pohodlná, priedušná, s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Ide o jeden z najvhodnejších materiálov pre najmenšie deti, pretože pomáha termoregulácii. Duté vlákna vlny pomáhajú udržať detskú pokožku suchú. Veľké množstvo vzduchových kapsičiek medzi prirodzene skrútenými vláknami vlny pomáha udržať telesnú teplotu a udržať cirkulujúci teplý vzduch čo najbližšie pri detskej pokožke.

Všetko oblečenie kolekcie Manymonths je vyrobené z najkvalitnejších materiálov v súlade s fair trade princípom, bez použitia detskej práce.

Veľmi precízne spracovanie. Patentované.

Veľkosti a dostupnosť:

Newcomer: 0-3 mesiacov

Charmer/ Explorer: 3 - 12/18 mesiacov

Adventurer: 1 - 2/2,5 roka

Upozornenie: stav skladu sa môže zmeniť, o dostupnosti farby sa môžete informovať.

Dodacia doba je cca 5 dní.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info