Merino kabátik Manymonths 2018/ vzor JewelBlue

Merino kabátik Manymonths 2018/ vzor JewelBlue

AKCIA

JewelBlue. Kabátik z merinovlny.

38,08 €

39,08 € Zľava 2.6%

Výrobca: Manymonths

Sveter (kardigan/kabátik), ktorý rastie s vašim dieťaťom. Zapínanie na drevené gombičky, ohrňovacie rukávy, ktoré môžete zaistiť pomocou gombíkov. Pekný V výstrih. Vhodný ako druhá vrstva oblečenia.

Vyrobené zo 100% merino vlny. Prať na 30° C, doporučujeme prostriedky na vlnu. Po praní nechať voľne vysušiť, nedoporučujeme sušičku ani radiátor.

Merino vlna je veľmi jemná, pohodlná, priedušná, s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Ide o jeden z najvhodnejších materiálov pre najmenšie deti, pretože pomáha termoregulácii. Duté vlákna vlny pomáhajú udržať detskú pokožku suchú. Veľké množstvo vzduchových kapsičiek medzi prirodzene skrútenými vláknami vlny pomáha udržať telesnú teplotu a udržať cirkulujúci teplý vzduch čo najbližšie pri detskej pokožke.

Vlnené oblečenie nie je nutné prať často, vlná má samočistiacu schopnosť, stačí vetranie. V období, keď vlnené oblečenie nepoužívate, uschovajte ho do uzatvárateľného plastového sáčku (ochana proti moliam).

Všetko oblečenie kolekcie Manymonths je vyrobené z najkvalitnejších materiálov v súlade s fair trade princípom, bez použitia detskej práce.

Veľmi precízne spracovanie. Patentované.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info