Fleece mikina Angel wings na nosenie detí/ červená

Fleece mikina Angel wings na nosenie detí/ červená

AKCIA NOVINKA

Červená. Flísová mikina je vhodným variantom oblečenia pre jar–jeseň a na chladnejšie letné mesiace, prípadne ako spodná vrstva pod softshelovú bundu na zimu pre rodičov, ktorí nosia svoje dieťatko v šatke, alebo ergonomickom nosiči. Vhodná aj počas tehotenstva.

69 €

85 € Zľava 18.8%

Výrobca: Angel wings

Fleecová mikina je určená pre rodičov, ktorí nosia svoje deti v šatke, či ergonomickom nosiči.

Mikina je vhodná na nosenie detí na bruchu, chrbte a vďaka možnosti dokúpenia tehotenskej vsadky aj v posledných mesiacoch tehotenstva, kedy sa budúcim maminám už bruško pod inú bundu nevojde. Po odopnutí vsadiek ju však môžete pohodlne a elegantne využiť aj bez "nosenca", bez toho, aby niekto poznal, že ide pôvodne o kúsok určený na nosenie detí.

Mikina je rovnako ako softshellová bunda vypasovaná, ale spodok a rukávy sú zakončené pružnou lemovacou gumou.

Rozdielne je aj zapínanie pri krku, ktoré je prepínacie na suché zipsy, takže tvorí "všitý šál", ktorý môžete zapnúť aj keď používate vsadku. To je veľmi praktické v chladnom počasí, pretože vám i s naviazaným dieťaťom nebude fúkať na krk a dekolt.

Mikina perfektne pasuje pod softshellovú bundu, takže ich kombináciou môžete získať plnohodnotnú zimnú variantu 3v1.

Súčasťou bundy sú:
- vsadka na rozšírenie
- kapucka na zaistenie hlavičky (vhodná pre spiace deti)

Možnosť dokúpenia tehotenskej vsadky.

Materiál: 100% Polyester

Tabuľka veľkostí tu.

Druhy materiálov.

Flis je počesaná pletenina zo syntetických vláken, ktorá bola vytvorená ako lacnejšia náhrada odevných textilií z prírodných vláken, z ktorých sú vyrábané odevy s vysokými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Klasickým príkladom sú vlnené výrobky. Tieto materiály však patria do najvyšších cenových skupín. Aj napriek dokonalej finálnej úprave je veľkou nevýhodou vlnených výrobkov náročnosť údržby. Tu dostávajú priestor výrobky zo syntetických vláken. Ich údržba je ľahká a životnosť veľmi dlhá. Syntetické počesané pleteniny – flís – si na trhu získlali svoju stálu pozíciu práve kôli svojim tepelno-izolačným vlastnostiam, ľahkou údržbou a nízkou hmosnosťou konečných výrobkov.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info