Zimný kabát Angel wings na nosenie detí/ sivozelená - vlnený

Zimný kabát Angel wings na nosenie detí/ sivozelená - vlnený

AKCIA NOVINKA

Sivozelená. Zateplený zimný kabát určený pre rodičov na nosenie detí.

181 €

183 € Zľava 1.1%

Výrobca: Angel wings

Vlnený kabát je určený pre rodičov, ktorí nosia svoje deti v šatke či ergonomickom nosiči.

Jedná sa o veľmi elegantnú variantu i pre tie z vás, ktoré rady nosíte sukne, úzke nohavice, či legíny. Vypadá však krásne i v kombinácii s riflami - dotvára športovo-elegantný image.

Kabát je vhodný na nosenie detí na bruchu, chrbte, počas tehotenstva. Môžete ho však pohodlne a elegantne využiť i bez "nosenca", nikto nebude ani tušiť, že pôvodne išlo o kúsok určený na nosenie detí.

Predný diel je zavinovací s veľmi inteligentným systémom zapínania. Dva vnútorné gombíky sú prišité "napevno" a slúžia ako "istiace". Vonkajšie gombíky sú novým českým inovatívnym riešením od firmy Cnoffs.

Pomocou systému "pin a šróbovania" sa dajú posunúť presne tam, kam budete potrebovať. Kabát si tak môžete utiahnuť presne podľa vás a vašich potrieb.

Kabát vám dorazí nadstavený na polohu "bez dieťaťa". Pred začiatkom nosenia je teda dobré si vymerať, kde gombík potrebujete umiestniť a podľa potreby ho tam prepichnúť. Nemajte však obavy, je to veľmi jednoduché a intiutívne.

Kabát je tiež možné uťahovať pomocou opasku, ktorý môžete zaviazať vpredu alebo na chrbte podľa vašich preferencií.

Doporučujeme vám si systém prepichovania gombíkov osvojiť. Kabát vyzerá najlepšie, keď je utiahnutý presne podľa vás. Gombíky sú na kabáte umiestnené na miestach, kde dieťa bežne nedotiahne. Nenechávajte v žiadnom prípade vaše dieťa gombíky strkať do úst, hrozí vdýchnutie malých častí!

Kabát je vhodný od jesene do jari. Dá sa nosiť aj ako prechodný, ale vlnený materiál veľmi dobre zahreje i v chladnom zimnom počasí.

Je vyrobený z veľmi kvalitného vlneného fleesu. Zmiešaný materiál 80% vlna a 20% polyamid zaručuje výborné tepelné vlastnosti vlny spoločne so stálosťou tvaru bez žmolkovania.

Vnútri kabátu je luxusná žakárová podšívkovina 55% polyester/45% viskóza.

Vlna má prirodzené termoregulačné vlastnosti a neprepustí jemný dážď. V zasneženej zime ostanete v suchu, avšak kabát nie je odolný voči vetru ani vode.

Súčasťou balenia sú:

- 1 vsadka pre rozšírenie do zadného zipsu

- 1 kapucka pre zaistenie hlavičky (vhodná pre spiace deti)

Výrobca: Angel wings clothing, s.r.o.

Zloženie:
Vonkajšia látka: 80% vlna, 20% polyamide
Podšívka: 55% polyester, 45% viskóza

Údržba:
Doporučujeme chemické čistenie a žehlenie na nízku teplotu.

Tabuľka veľkostí tu.

Druhy materiálov.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info