MATERSKÝ RAJ - prvý slovenský online projekt o empatickom kontaktnom vzťahovom rodičovstve - KUPÓN

MATERSKÝ RAJ - prvý slovenský online projekt o empatickom kontaktnom vzťahovom rodičovstve - KUPÓN

AKCIA NOVINKA

KUPÓN. Časy, keď sa mladým mamičkám hovorilo: "Nechajte svoje dieťa vyplakať, aby si precvičilo pľúcka, veď sa unaví a zaspí" alebo: "Nenoste ho, lebo ho rozmaznáte, stanete sa jeho otrokom" sú dávno preč. Empatické kontaktné vzťahové rodičovstvo je pravý opak. Dôraz na reagovanie potrieb dieťatka, budovanie základnej dôvery, komunikácia, intuícia a inštinkt. Chcete sa o tom dozvedieť viac? Potom ste na správnej ceste a tento projekt je práve pre vás!

24,50 €

Výrobca: Afroditi Kengurka

Ahojte maminy, budúce maminy, oteckovia a rodinky.

Vitajte v Materskom raji! alias #KontaktomkVzťahu.

Hodnota kurzu: 198 eur

Aktuálna cena kurzu: 79 eur!!!
(Kengurka sa rozhodla, že tému podporí naplno dostupnosťou za tvoj raj!)

KUPÓN - poskytuje 50% vždy z aktuálnej ceny

Kúp kupón pre kamošku, alebo pre teba na sviatok a doplať len rozdiel.

www.matersky-raj.adrianakralova.sk

Najskôr by som sa chcela poďakovať všetkým matkám, preto že ste to práve VY, ktoré ste ma inšpirovali k tomuto dielu. Každý deň mi posielate nádhernú energiu a inšpirujete ma na každom kroku v mojej milovanej práci. Poďakovanie patrí tiež môjmu manželovi, mojim trom deťom, ktoré mi otvorili brány vnímania, rodine a priateľkám.

Som pedagogička, certifikovaná poradkyňa pri dojčení a poradkyňa nosenia detí v šatkách a v ergonosičoch s viac ako sedemročnými skúsenosťami (v čase natáčania projektu).

"Žijem svoj sen a venujem sa empatickému kontaktnému vzťahovému rodičovstvu. Milujem sprevádzanie matiek materstvom a moja práca je môj životný štýl. Je to moja vášeň a skutočné poslanie."

Viete čo vlastne je to kontaktné rodičovstvo?

Časy, keď sa mladým mamičkám hovorilo: "Nechajte svoje dieťa vyplakať, aby si precvičilo pľúcka, veď sa unaví a zaspí" alebo: "Nenoste ho, lebo ho rozmaznáte, stanete sa jeho otrokom" sú dávno preč. Empatické kontaktné vzťahové rodičovstvo je pravý opak:

- dôraz na reagovanie potrieb dieťatka,

- budovanie základnej dôvery,

- komunikácia,

- intuícia a inštinkt.

Chcete sa o tom dozvedieť viac?

Potom ste na správnej ceste a tento projekt je práve pre vás!

Ja som si svoju cestu prešla, svoju transformáciu od neistoty a zúfalstva až k sebavedomej žene, trojnásobnej matke, ktorá vás bude sprevádzať týmto skvelým kurzom. Učili ma moje tri deti: Najstarší Adrián, ktorý bol nosený len príležitostne a dojčený bol 4 roky, aj počas druhého tehotenstva a tandemovo so svojou mladšou sestrou. Sofia Ema bola výlučne nosená, dojčená 3 roky tandemovo s oboma bratmi. Najmladší Gabriel bol taktiež výlučne nosený a je stále dojčený (v čase písania tohto úvodu do raja). Toľko moje osobné skúsenosti. Každé dieťa ma učilo inak. Pretože každé dieťa je iné a každé z nich mi ukázalo iné veci. Na konci tejto cesty bolo ústie do mora Materského raja a ja vás ním dnes prevediem. Stretneme sa tam a budeme si to spolu užívať. Môžu sa z vás stať spokojné, vyrovnané a pohodové matky. Presne tak ako sa to stalo mne.

Kurz je vystavaný na týchto témach a princípoch:

1. Na pôrode záleží. Prežite nádherný bonding

2. Dojčenie

3. Nosenie

4. Spoločné spanie

5. Ako sa naučiť požiadať o pomoc a neostať v tom sama

6. Ako pracovať na vzťahu s manželom

7. O inom zážitku z pôrodu, ako je to s inštitúciami a bezplienkovanie

8. Jóga s deťmi, odpočinková jóga pre mamičky so záverečnou relaxáciou, relaxácia vnútorné dieťa ako harmonizácia tela a duše

9. Harmónia tela a duše a krása (denné líčenie a efektná úprava vlasov)

10. Bonusy

Bonusové videá budeme časom dopĺňať a rozširovať o nových zaujímavých hostí a skvelé témy.

O tomto bude náš Materský raj.

Chcete ho zažiť aj vy? Vydajte sa so mnou na cestu do Materského raja a žažite to na vlastnej koži. Nemajte strach zažiť svoj raj!

Tento kurz nie je univerzálnym návodom na materstvo. Môže vám pomôcť vidieť veci z inej perspektívy, inšpirovať sa a priblížiť sa sebe a svojmu dieťaťu. Každá matka a dieťa je výnimočná dvojica. Spolu s odborníkmi a hosťami vo videách sa vás pokúsim nasmerovať, no spôsob svojho jedinečného rodičovstva musíte nájsť sami. Jednotlivé časti kurzu sú podložené nielen skúsenosťami rodičov, ale aj vedeckými faktami.

Naša spoločná cesta bude proste skvelá. Čakajú nás hodiny skvelých rozhovorov s úžasnými ľuďmi. Dozviete sa nové informácie, ktoré budete môcť využiť v celom svojom živote. Nechajte sa inšpirovať.

Na facebooku sa pridajte do skupiny Materský raj, kde môžete zdieľať svoje materské radosti a starosti. Nezabudnite, že súčasťou projektu sú doplňujúce sprievodné texty a eBook ZDARMA, kde okrem iného nájdete aj môj príbeh "Z pekla na nebesia". Ani ja som materstvo neprežila len tak bezproblémovo. Ale kde je vôľa, tam je aj cesta.

Maminy priamo z kurzu majú špeciálnu VIP možnosť (emailové poradenstvo, pravidlá sa dozviete v informačnom emaily).

Tento kurz - to všetko sú moje osobné skúsenosti a moje odborné vedomosti, ktoré som získala vďaka dlhoročnému štúdiu a vzdelávaniu v téme empatického kontaktného vzťahového rodičovstva. Rozhodla som sa ich s vami vzdielať, rovnako ako aj moji hostia - odborníci v oboroch ako sú pôrodná asistencia, fyzioterapia, psychológia či pedagogika. A kruh uzatvárajú maminy. Bez vás by to jednoducho nešlo!

Čaká vás:

- radosť,

- podpora,

- pomoc,

- riešenie problémov a

- zdieľanie.

Tešíte sa? Ja áno!

Pozrite si prierezové video projektom.

Bonusové video.

Vaša Adriana Kráľová

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info