Merino legíny Manymonths 2017/ vzor SweetApple

Merino legíny Manymonths 2017/ vzor SweetApple

AKCIA

SweetApple. Jednoduché, funkčné a praktické. Také sú legíny Manymonths. Ideálne oblečenie na nosenie detí do šatky alebo nosiča. Vhodné aj ako veľmi pohodlné nohavice pre prvé jesenné/jarné dni, alebo ako ideálna spodná vrstva pod zimnú kombinézu pre staršie deti.

35,90 €

42,60 € Zľava 15.7%

Výrobca: Manymonths

Regulovateľná šírka pásu (gumička s gombíkmi) a ohrňovateľný spodný lem poskytujú možnosť dlhodobého nosenia. Unisex design. Ideálne pre deti bez plienok, alebo s jednorázovou plienkou. Pre deti s látkovými plienkami použite wool longies.

Vyrobené zo 100% merino vlny. Prať na 30° C, doporučujeme prostriedky na vlnu. Po praní nechať voľne vysušiť, nedoporučujeme sušičku ani radiátor.

Merino vlna je veľmi jemná, pohodlná, priedušná, s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Ide o jeden z najvhodnejších materiálov pre najmenšie deti, pretože pomáha termoregulácii. Duté vlákna vlny pomáhajú udržať detskú pokožku suchú. Veľké množstvo vzduchových kapsičiek medzi prirodzene skrútenými vláknami vlny pomáha udržať telesnú teplotu a udržať cirkulujúci teplý vzduch čo najbližšie pri detskej pokožke.

Všetko oblečenie kolekcie Manymonths je vyrobené z najkvalitnejších materiálov v súlade s fair trade princípom, bez použitia detskej práce.

Veľkosti a dostupnosť:

Adventurer: 1 - 2/2,5 roka

Conqueror: 3- 4/5 rokov

Innovator: 5 - 7/7,5 roka

Enthusiast: 8 - 10 rokov

Upozornenie: o dostupnosti farby sa môžete informovať telefonicky.

Dodacia doba je cca 5 dní.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info